کارشناسی خودرو

مرجع معتبر کارشناسی خودرو در کشور

ارائه خدمات در سرتاسر تهران کرج و قزوین

کامل ترین بازرسی بدنه، فنی و آپشن های خودرو

  • بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
  • بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
  • ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی شده
  • قیمت گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی شده
  • حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
  • امکان کارشناسی غیر حضوری بدون جابجایی و اتلاف وقت

درخواست کارشناسی خودرو تنها در سه مرحله

دیدن ویدیو های هشدار دهنده موسسه

پیش از اقدام به بازدید از خودروی موردنظر، حتما ابتدا ویدیو های شرکت در بخش مشاوره را مشاهده کنید، در این ویدیو ها شما را از خطرات و کلاهبرداری هایی که هنگام خرید خودرو ممکن است به آن دچار شوید، آگاه می کنیم. سپس خودروی مدنظر خود را از نزدیک بازدید نموده و عیوب بصری آن نظیر خط و خش، قوری و سایر موارد را بررسی نمایید. در صورتی که شرایط فروشنده و خودرو از نظر ظاهری مورد پسند شما قرار گرفت، زمان در خواست دادن برای کارشناس است.

درخواست کارشناس سیار

پس از پسندیدن خودرو و مطابقت شرایط محیط با ویدیوهای موسسه، با شماره های موسسه کارشناسان خودرو تماس بگیرید، همچنین می توانید فرم ثبت سفارش را پر نمایید. مشخصات خودروی مورد نظر خود را بدهید و زمان و مکان مورد نظر جهت بازدید خودروی خود را مشخص نمایید. موسسه کارشناسان خودرو در سر تا سر تهران دارای کارشناس و بازرس خبره می باشد و فراموش نکنید در صورتیکه از روز قبل کارشناس رزرو کنید، کارشناسان موسسه در سر ساعت مقرر در محل خواهند بود.

کارشناسی خودرو و عقد قولنامه

کارشناس موسسه کارشناسان خودرو در محل مورد نظر شما حاضر خواهد شد و خودرو را از نظر وضعیت بدنه، فنی،  آپشن ها و کارکرد بررسی نموده و تمام موارد را بر روی برگه رسمی کارشناسی خودروی مدنظر شما درج خواهد نمود. از آنجا که فرآیند بازرسی صفر تا صد خودرو شامل بدنه، موتور جلوبندی، سیستم تعلیق، سیستم ترمز، گیربکس و … می باشد، زمانی بین ۴۵ دقیقه الی ۱ ساعت برای بازرسی خودرو می بایست در نظر بگیرید. بیاد داشته باشید که ما برای اطمینان خاطر شما در کنارتان هستیم.

درخواست کارشناسی خودرو